15-lecie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Gmin Cysterskich

Ocena 0/5
???? W dniach 23-24 września 2022 roku Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich obchodziło swoje 15-lecie. 23 września obchody odbyły się w Bierzwniku, a 24 września w Węgorzynie i w Winnikach ????????.
????Obchody drugiego dnia rozpoczęły się w GOKiS w Węgorzynie. Przybyli Goście obejrzeli wystawę obrazów Pani Gerlinde Madajczyk, podczas której utwory na fortepianie???? wykonała Maria Ościłowska. Następnie wszyscy udali się na przerwę kawową ☕????, a po niej odbyła się prezentacja naszego Kina za Rogiem ????️ w krótkiej projekcji ????️promocyjnej. W dalszej kolejności obchodów Członkowie Stowarzyszenia udali się do Winnik do Opactwa Cystersów na Mszę Świętą ⛪, zwiedzanie parku ???? wraz z poświęceniem drogi krzyżowej ????️. Tam Pani Burmistrz Monika Kuźmińska wszystkich pożegnała i podziękowała za uczestnictwo w obchodach 15-lecia ????????. R.Ł-A.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności