TURNIEJ W TENISA ZIEMNEGO

Ocena 0/5

 

TURNIEJ W TENISA ZIEMNEGO

Dnia 3 lipca 2022r . odbył się Turniej Tenisa Ziemnego zorganizowany na boisku Orlik???? w Węgorzynie przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu i Radę Osiedlową w Węgorzynie. W turnieju wzięło udział siedmiu tenisistów . Nagrody????, puchary???? i poczęstunek????????☕️???????? ufundowali GOKiS i Rada Osiedlowa. Turniej rozegrany został w dwóch grupach systemem każdy z każdym.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I m – Pan Łukasz Nowacki????
II m – Pan Jan Auguścik????
III m – Pan Michał Paraszczak????
IV m – Pan Jerzy Paraszczak
V m – Pan Oskar Drapsa
VI m – Pan Andrzej Nowacki
VII m – Pan Szczepan Drapsa
Organizatorzy serdecznie dziękują Zarządowi Rady Osiedlowej za przygotowanie wspaniałego poczęstunku i Panu Pawłowi Morozowi za oprawę muzyczną???? i fotograficzną.????
Dziękujemy również Pani Burmistrz Monice Kuźmińskiej???????? za obecność i wsparcie turnieju.????
Ze sportowym pozdrowieniem????????
Dyrektor GOKiS – Edward Arys
Przewodniczący Rady Osiedlowej – Andrzej Nowacki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności