
Drugi Rajd Rowerowy w III edycji mamy już za sobą . Tym razem przejechaliśmy 21 km.

Trasa wiodła z Węgorzyna przez Podlipce-Sarnikierz-Dłusko-Winniki-Połchowo-Węgorzyno.

W Dłusku czekała na nas ogromna niespodzianka. Pani Sołtys Teresa Stępkowska wraz z Radą Sołecką nie tylko tradycyjnie przygotowała ognisko i kiełbaski , ale powitała wszystkich uczestników rajdu TORTEM – przepysznym !!!

Serdecznie dziękujemy Pani Sołtys i Radzie Sołeckiej za tak smaczną i cudowną gościnność. Na kolejny rajd zapraszamy w czerwcu.

O dokładnym terminie poinformujemy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!