III MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA WĘGORZYNA

Ocena 0/5

W sobotę, 14 grudnia 2024 r. w hali sportowo - widowiskowej w Węgorzynie odbył się III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Węgorzyna. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Drużyny grały po 12minut systemem ,,każdy z każdym".
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce - Olimp Łobez    
II miejsce - Światowid 63 Łobez   
III miejsce - Sparta Węgorzyno   
Dekoracji dokonał Pan Krzysztof Gwóźdź - Burmistrz Węgorzyna.
Wszyscy Zawodnicy z rąk Pana Burmistrza otrzymali pamiątkowe medale i drobne upominki. Najlepszy strzelec, bramkarz i zawodnik otrzymali statuetki. Serdecznie gratulujemy Zawodnikom i dziękujemy za udział!  

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności