IV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA WĘGORZYNA

Ocena 0/5

W sobotę 6 grudnia 2025r. w Hali Sportowo Widowiskowej w Węgorzynie odbyła się IV edycja Mikołajkowego Turnieju o Puchar Burmistrza Węgorzyna . W tegorocznych rozgrywkach wzięli udział Zawodnicy kategorii SKRZAT. W turnieju wzięły udział następujące drużyny:
- Olimp Złocieniec 
- Radowia Radowo Małe 
- Unia Białogard 
- Światowid 63 Łobez 
- Sparta Węgorzyno  
Dzieci i Trenerów obdarowano pucharami, medalami i prezentami   .
Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczny udział w turnieju oraz za pomoc i zaangażowanie w jego obsługę   .
Organizatorzy:
- Sparta Węgorzyno
- Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Węgorzynie
- Rada Osiedla w Węgorzynie

Galeria zdjęć

02 03 11 13 14 18 26 01 28 37 44 46 65 67 68 69 71 73 76 77 78 80 81 84 85 87 88 91 92 93 95
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności