KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET

Ocena 0/5

Dnia 5 marca 2022roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Węgorzynie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Był to Recital Marii Radoszewskiej, wybitnej śpiewaczki i skrzypaczki z akompaniamentem Rafała Kowalczyka -fortepian i Waldemara Zielińskiego – gitara. Koncert prowadził Pan Dariusz Koronczewski , który również zaśpiewał w duecie z Panią Marią . Wykonawcy dostarczyli wszystkim zebranym przepięknych wrażeń i emocji artystycznych, zachwycając swoją grą i śpiewem. Po koncercie Pan dyrektor Edward Arys podziękował Artystom, Sponsorom oraz złożył życzenia wszystkim obecnym Paniom i zaprosił na poczęstunek.

 

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Węgorzynie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności