GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Ocena 0/5

Dnia 12 lutego 2022r w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Węgorzynie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu . W turnieju wzięło udział 15 zawodników w 3 kategoriach wiekowych. Wszyscy zawodnicy grali na bardzo wysokim poziomie.

 

Wyniki końcowe w poszczególnych kategoriach:

 

1.Kategoria dziewcząt :

 

I miejsce – Zuzanna Ekiert

II miejsce – Małgorzata Czentorycka

 

2.Kategoria kobiet:

 

I miejsce – Aneta Kuchciak

II miejsce – Karolina Podlasiak

 

3.Kategoria mężczyzn:

 

I miejsce – Jarosław Kowalczyk

II miejsce – Mateusz Lenkiewicz

III miejsce – Dariusz Nadkierniczny

IV miejsce - Michał Pałczyński

V miejsce – Andrzej Nowacki

VI miejsce – Artur Sucharski

VII miejsce - Filip Stępiński

VIII miejsce – Andrzej Nadkierniczny

IX miejsce – Zbigniew Nadkierniczny

X miejsce – Wojciech Grabarek

XI miejsce – Gracjan Jatkiało

 

Zawodnicy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i zapraszają na kolejne . Dziękujemy również Pani Jolancie Kamińskiej za przywiezienie licznej grupy zawodników z Lesięcina i Kąkolewic .

   

Dyrektor GOKiS – Edward Arys

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności