PODZIĘKOWANIA 2024

Ocena 0/5

PODZIĘKOWANIA

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Węgorzynie – Pan Edward Arys podziękował za udaną współpracę na rzecz rozwoju kultury i sportu w Gminie Węgorzyno w 2023 roku:

Pani Annie Żóralskiej, Pani Annie Wrzeszcz , Pani Dorocie Maślak, Pani Jolancie Kamińskiej, Pani Teresie Stępkowskiej, Pani Iwonie Maciejewskiej, Pani Katarzynie Pliżdze, Panu Markowi Szynkowskiemu, Panu Heronimowi Cierpiszowi, Panu Mariuszowi Ratajowi, Panu Adamowi Krancowi wraz z Rodzicami , Panu Pawłowi Morozowi oraz Firmie Pagok i Przychodni Balticmed. 
Jednocześnie życzył wszystkim dużo zdrowia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz dalszej owocnej współpracy.

Dnia 16 lutego 2024 roku Pan Dyrektor Edward Arys uczestniczył w wydarzeniu przekazania nowego Wozu Strażackiego dla OSP w Węgorzynie.
Była to okazja do osobistego podziękowania Panu Prezesowi Markowi Koniecznemu oraz Druhom OSP w Węgorzynie za współpracę w 2023 roku na rzecz rozwoju kultury i sportu w Gminie Węgorzyno.
Zarazem życzył wszystkim Druhom samych szczęśliwych wyjazdów i szczęśliwych powrotów nowym Wozem Strażackim.

Tekst - Renata Łuczak-Arys
Zdjęcia - Renata Łuczak-Arys i Anna Adamów

 

Galeria zdjęć

IMG20240207162742 IMG20240207143644 IMG20240207142528 IMG20240207154907 IMG20240207140336 IMG20240208153355 IMG20240207141705 IMG20240208151501 IMG20240208160747 IMG20240208161032 IMG20240206150233 IMG20240214180558 DSC_4162 DSC_4154 DSC_3978 DSC_3998 DSC_4168a DSC_4172
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności