TURNIEJ SZACHOWY

Ocena 0/5

GMINNY TURNIEJ SZACHOWY

  

Dnia 09.02.2022r w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Węgorzynie odbył się Gminny Turniej Szachowy rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych.:

1.Do 10 lat – 4 osoby

2.Powyżej 10 lat – 8 osób.

 

Wyniki pierwszej kategorii:

 I miejsce – Bobkiewicz Stefania 2,5 pkt

II miejsce – Bobkiewicz Ula 2 pkt

III miejsce – Wrzeszcz Kalina 1,5 pkt

IV miejsce - Wrzeszcz Julia

 

Wyniki II kategorii:

 I miejsce – Muszyński Tadeusz 3,5 pkt

II miejsce – Nowacki Andrzej 3 pkt

III miejsce – Stępkowski Alan 3 pkt

IV miejsce – Tabor Monika 2,5 pkt

V miejsce - Jatkiało Gracjan 2 pkt

VI miejsce – Wroniecki Artur 1 pkt

VII miejsce - Stępiński Filip 1 pkt

VIII miejsce – Stępkowski Fabian

Pani Monika Tabor , aby wziąć udział w naszym turnieju opóźniła swój wyjazd do Holandii o jeden dzień, tym bardziej jej dziękujemy.

Puchary i nagrody rzeczowe zawodnikom wręczyła Pani Burmistrz Monika Kuźmińska.

Pan Dyrektor GOKiS podziękował wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju, a Kibicom za wsparcie dla grających oraz zaprosił na kolejne turnieje.

 

Edward Arys – dyrektor GOKiS

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności