Sezon rowerowy uważamy za otwarty!

Ocena 0/5

Dnia 22.05.2021r. odbył się  pierwszy z sześciu zaplanowanych w tym roku kalendarzowym Rajdów Rowerowych, organizowanych przez Burmistrz Węgorzyna, Dyrektora GOKiS oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Węgorzynie.

Na początku Dyrektor GOKiS przywitał Burmistrz Węgorzyna Monikę Kuźmińską, Wicestarostę Krzysztofa Gwoździa oraz Pana  Eugeniusza  Kołodyńskiego, druha z  Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgorzynie, który czuwał nad bezpieczeństwem uczestników. Przypomniał również wszystkim o regulaminie jaki obowiązuje podczas rajdów.

Trasa pierwszego w tym roku rajdu liczyła 21 km, i prowadziła przez Przytoń, Rogówko, Lesięcin, Kąkolewice, Kraśnik, Runowo Pomorskie z metą w Węgorzynie. W Kąkolewicach na 18 uczestników rajdu czekał poczęstunek przy świetlicy wiejskiej.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za spędzony wspólnie czas. Szczególne podziękowanie kierują do Pań z Przytoni za upiczenie smacznych ciast, Pani Joli za przygotowanie ogniska i poczęstunku przy świetlicy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgorzynie za zabezpieczenie Rajdu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w następnym rajdzie, który odbędzie się 26.06.2021r. na trasie wiodącej po pięknych terenach Naszej Gminy.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności