Jesteśmy/jesteście naj!

Ocena 0/5

Za nami pierwszy miesiąc działalności "Kina za Rogiem" w Węgorzynie. Jak on wyglądał? Otóż rozpoczęliśmy z dużym przytupem!

W comiesięcznym zestawieniu "Naj..." wszytkich kin znajdujących się w sieci "Kino za Rogiem" Nasze kino znalazło się "na podium"!

Znaleźliśmy się w pierwszej trójce kin pod względem ilości seansówliczby widzów!

Dziękujemy Wam, że tak chętnie odwiedzaliście Nas w sierpniu i zapraszamy na kolejne seanse!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności