Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Węgorzyna

Ocena 0/5

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA WĘGORZYNA

 

Dnia 24 sierpnia 2022r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Węgorzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Węgorzyna, który został zorganizowany i przeprowadzony przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.  W turnieju zagrały 4 drużyny z terenu Gminy Węgorzyno, które przez okres wakacji trenowały na boisku „Orlik”, a zwieńczeniem ich wakacyjnej gry był udział w wyżej wymienionym turnieju. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zawody sędziował  Pan Edward Arys.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – „SŁOWIKI” – zespół Pana Jerzego Paraszczaka

II miejsce – „HARNAŚ” – zespół Pana Tomka Lubańskiego

 III miejsce – „CZARNI” – zespół Pana Dominika Raja

IV miejsce – „PRZYJACIELE” – zespół Pana Andrzeja Nowackiego

Puchary ufundowała i wręczyła Pani Burmistrz Monika Kuźmińska, a piłkę za I miejsce i popcorn dla każdego zawodnika Pan Edward Arys – Dyrektor GOKiS. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim Zawodnikom za udział w turnieju , szczególnie trzem Paniom , które zagrały w drużynie Czarnych. Pani Dyrektor Ewie Adamów  dziękujemy za udostępnienie hali, a Kibicom za wsparcie swoich drużyn. 

 

                                                               Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                          Renata Łuczak-Arys

 

Zdjęcia z turnieju dostępne w naszej galerii:  Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Węgorzyna - Galeria - GOKiS Węgorzyno (wegorzyno.pl)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności