WERNISAŻ GERLINDE MADAJCZYK „MALOWANIE IGŁĄ”

Ocena 0/5
????????????Dnia 17 września w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się Wernisaż Pani Gerlinde Madajczyk , lokalnej Artystki, zatytułowany „MALOWANIE IGŁĄ”????????????. Artystka wystawiła 49 obrazów o różnorodnej treści . Wśród nich obrazy Gustava Klimta, obrazy biblijne, pejzaże letnie, jesienne, zimowe, morskie, postacie, budowle oraz martwa natura????⛄️????⛴????. Pani Gerlinde maluje już 10 lat jak sama twierdzi maluje dla pasji i obdarowywania najbliższych. Podarowała 17 obrazów, a pozostałe to jej prywatna kolekcja, którą warto obejrzeć , która widza wprawia w zachwyt i podziw????. Wernisażowi towarzyszyły pięknie wykonane utwory na fortepianie???????? przez naszą młodą pianistkę – Marię Ościłowską. Wszystkim obecnym Gościom Artystka podziękowała i zaprosiła na poczęstunek????????☕️ przygotowany przez Panią Sylwię Madajczyk-Lubańską i GOKiS. Po wernisażu przez tydzień będzie trwała wystawa obrazów Pani Gerlinde, na którą serdecznie zapraszamy .
R.Ł-A. - GOKiS

Galeria zdjęć

IMG20220917170404 IMG20220917170738 IMG20220917171558 IMG20220917170616 IMG20220917165758 IMG20220917170429 IMG20220917170444 IMG20220917171958 IMG20220917172125
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności