WOŚP  – I WĘGORZYŃSKI BIEG   „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”

Ocena 0/5

WOŚP  – I WĘGORZYŃSKI BIEG   „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”
Dnia 29.01.2023r. na Stadionie Miejskim im. Stanisława Pawłowskiego w Węgorzynie   odbył się I Węgorzyński Bieg „Policz się z cukrzycą” w ramach 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  na dystansie 2 km. Na starcie stanęło 49 zawodników . Wszyscy bieg ukończyli i na mecie otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez Przychodnię Balticmed  w Węgorzynie - Partnera tegoż wydarzenia. Dziękujemy za tak liczny udział, a tym samym wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy .
Organizatorzy:
Gmina Węgorzyno  
GOKiS Węgorzyno  
Sztab WOŚP w Węgorzynie 

1 10 2 3 4 5- 5 6 7 8 9           

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności