WYSTAWA PO WERNISAŻU

Ocena 0/5

WYSTAWA PO WERNISAŻU "O, cóż piękniejszego niż wysokie drzewa " -PANI JANINY BUBACZ  
 W dniach od 9 czerwca do 18 czerwca 2025r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Węgorzynie    dostępna była do obejrzenia wystawa obrazów   po wernisażu Pani Janiny Bubacz.
  Wystawę łącznie obejrzało około 150 osób.
  Byli to Uczniowie ze Szczecina, Radowa Wielkiego, Uczniowie sześciu klas Szkoły Podstawowej w Węgorzynie wraz z Wychowawcami, Zespół ,,TO MY" a także Mieszkańcy naszego miasta.
  Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wrażliwość na piękno i obejrzenie wystawy .

Galeria zdjęć

IMG-20250611-WA0003 IMG-20250611-WA0004 IMG-20250611-WA0009 IMG-20250611-WA0011 IMG-20250611-WA0014 IMG-20250611-WA0020 IMG-20250613-WA0003 IMG-20250613-WA0004 IMG-20250613-WA0005 IMG-20250613-WA0008 IMG-20250613-WA0010 IMG-20250617-WA0005 IMG-20250617-WA0006 IMG-20250617-WA0007 IMG-20250617-WA0009 IMG-20250617-WA0011 IMG-20250617-WA0014 IMG-20250617-WA0018 IMG-20250617-WA0019 IMG-20250617-WA0020 IMG-20250617-WA0022 IMG-20250617-WA0023 IMG-20250617-WA0024 IMG-20250617-WA0025 IMG-20250617-WA0026 IMG-20250617-WA0027 IMG-20250617-WA0029 IMG-20250617-WA0030 IMG-20250617-WA0031 IMG-20250617-WA0032
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności