WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH W GOKiS

Ocena 0/5

czasie ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbywały się również zajęcia plastyczne. Eliza, Agata, i Lena pod kierunkiem Pani Janiny Bubacz malowały jak Vincent van Gogh. Piękne prace pt. „Rozgwieżdżone Niebo” i „Cyprysy” można już podziwiać na wystawie w GOKiS.

 

Dyrektor GOKiS

Edward Arys

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności