WYSTĘP ZESPOŁU ,,TO MY" PODCZAS LATA Z WĘGORZEM

Ocena 0/5


W sobotę 19 lipca 2025r. zespół ,,TO MY" wystąpił podczas XXIV LATA Z WĘGORZEM . Burmistrz Węgorzyna   Pan Krzysztof Gwóźdź pogratulował występu i wręczył podziękowanie dla zespołu.
Zapraszamy na krótką fotorelację. 

Galeria zdjęć

IMG-20250721-WA0015 IMG-20250721-WA0026 IMG-20250721-WA0036 IMG-20250721-WA0038 IMG-20250721-WA0040 IMG-20250721-WA0042 IMG-20250721-WA0047 IMG-20250721-WA0050 SKM_C36825072110030_page-0001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności