Wystawę w dniach 19-23 września odwiedzili mieszkańcy Węgorzyna oraz Uczniowie klas IV ze Szkoły Podstawowej w Węgorzynie wraz z Panią Małgorzatą Deją za co serdecznie dziękujemy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!